СПЕЦИАЛИСТ ВЪНШНА ТЪРГОВИЯ

Няма описание

Компания в областта на хранително-вкусовата промишленост търси за своя екип Специалист външна търговия и логистика на суровини и консумативи.
Отговорности:
∙ Активна работа за разширяване на мрежата международни доставчици и партньори на фирмата
∙ Постигане на устойчиво развитие на групата доставчици, за които отговаря
∙ Наблюдение на пазара, преговорни и договорни умения
∙ Търсене на алтернативни суровини в сътрудничество с технологичния и търговски отдел на фирмата
∙ Подготвяне на анализи на пазарната ситуация
∙ Активна работа със спедиторски и транспортни фирми и организиране на доставки
∙ Изготвяне на митнически документи на специализиран софтуер и представителство пред митница при необходимост
Изисквания към кандидатите:
∙ Висше техническо или икономическо образование
∙ Владеене на английски език - писмено и говоримо
∙ Добра компютърна грамотност
∙ Комуникативни умения и умения за работа в екип
∙ Опит и познания по нормативната уредба, касаеща осъществяване на внос и износ са предимство
∙Свидетелство за управление на МПС/ активен водач
Ние предлагаме:
∙ Интересна работа в динамична среда на млад екип;
∙ Трудов договор и стандартно работно време;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби