Специалист ТРЗ

Няма описание

ВАЛДА 90 ООД e водещ производител на ПВЦ и Алуминиеви прозорци, врати, окачени фасади, стъклопакети на Балканите и Европа.
Във връзка с развитието на дейността ни, търсим високоотговорна и мотивирана личност за позиция:
Специалист ТРЗ ЗА ВЕЛИКО ТЪРНОВО УЛ НИКОЛА ГАБРОВСКИ 87 В
Основните задължения, свързани с длъжността са:
• Изготвяне на документация, свързана с назначаване, прекратяване и преназначаване на служители;
• Изготвяне на декларации към НАП и НОИ,както и обработка на болнични;
• Изготвяне на служебни бележки,заповеди,програми, справки и други документи, свързани с трудовото правоотношение.
Ние предлагаме:
• Трудов договор;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Възможност за професионално развитие;
От Вас се изисква:
• Икономическо образование;
• Отлична компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Аналитичност, коректност и отговорно отношение към работата;
• Силна мотивация и умение за работа в стресови ситуации,както и за работа в екип;
Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Моля,изпратете ни Вашата актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Велико Търново

Ремонтни и Монтажни дейности