ФОНД ЗАТВОРНО ДЕЛО ТПП / Главно Управление София logo

Специалист ТРЗ

ДП”Фонд затворно дело” е юридическо лице по смисъла на чл.62, ал.3 от Търговския закон и е създадено от 01.01.2003г. със Закона за изпълнение на наказанията, със седалище гр. София и териториални поделения в затворите и поправителните домове. С Решение №1/31.10.2003г. на СГС предприятието бе регистрирано по Търговския закон. То не е търговско дружество и осъществява управление на дейностите, свързани с подобряване на условията за изпълнение на наказанието лишаване от свобода, повишаване обхвата на трудовата заетост на лишените от свобода, извършва и други дейности които подпомагат, съпътстват или допълват основният му предмет на дейност. Съгласно чл. 38.(1) от ЗИНЗС предприятието осъществява дейността си чрез приходи от стопанска дейност и други дейности, осъществявани в местата за лишаване от свобода; от отдадени под наем сгради и съоръжения; от неполагащата се част от трудовото възнаграждение на лишените от свобода; от иззети предмети и пари, които лишените от свобода нямат право да държат и ползват; от удържани средства от трудовите възнаграждения на осъдените на пробация с наложена мярка принудителен труд;  дарения от физически и юридически лица и др. и има пълна финансова самостоятелност. Основните дейности на ДП”ФЗД” са: - строително - ремонтна дейност; - животновъдство и растениевъдство; - металообработване; - мебелно производство; - шивашко производство; - производство на PVC дограма - плетене на мебели и изделия от ракита; - дървообработване ; - керамично производство; - промишлени услуги; - търговска дейност; - предоставяне на лишени от свобода за полагане на      труд

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Минимално изискване за образование – средно
- Стаж по специалността мин.1 години;
- Компютърна грамотност – WORD, EXCEL.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Изготвя срочно и качествено първичната документация за ежедневната заработка на лишените от свобода по производствени участъци;
- Обработва форма 76, за явяване на работа на лишените от свобода и изготвя месечни отчети за трудовата заетост на лишените от свобода;
- Изготвя цялостно ведомости за трудовото възнаграждение на работещите лишени от свобода;
- Изчислява работните дни на лишените от свобода съобразно изпълнение на трудовите норми и изготвя рапорт за действително отработените дни на лишените от свобода за месеца;
- Отговаря за реалното и навременното изготвяне на необходимите отчетни документи, свързани с организацията на труд и заплащане на труд;
- Отговаря за оптималното съставяне на графиците за работа;
- Отговорна и организирана личност;
- Комуникативност и умения за работа в екип;
ПРЕДЛАГАМЕ:
- трудов договор с реално възнаграждение;
- встъпително обучение;
- допълнителен социален пакет;
- работата е с непосредствен контакт с лишени от свобода лица;
КАК ДА КАНДИДАСТВАТЕ:
Моля, изпратете Вашата автобиография на посочения e-mail.
Посочете в кандидатурата си референтния номер на позицията, за която кандидатствате.
Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности