Специалист ТРЗ / Оперативен

Арт Медия Груп ЕООД е основана през 2007 година и от тогава се занимава с търговия на марково IT оборудване. AMG Computers е търговската ни марка, изцяло фокусирана към търговци на компютърна техника и корпоративни клиенти – В2В.
Във връзка с разширяване на отдела търсим да назначим "Специалист ТРЗ/Оперативен" с опит.
Основни задължения:
• Работи в сътрудничество с основният счетоводител и при необходимост помага в оперативната дейност на отдела;
• Отговаря за цялостната дейност по администриране на трудовите и извънтрудови възнаграждения в компанията;
• Изчислява месечни възнаграждения, осигуровки, обезщетения и удръжки и съставя месечните платежни ведомости за заплати;
• Обработва и отразява информация за всички видове отсъствия на служителите, включително отпуски, болнични листове и др.;
• Отговаря за процеса по администриране на служителите съгласно трудовото и данъчно-осигурителното законодателство, свързан с изготвяне на трудови и граждански договори, допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови правоотношения и др.;
• Регистрира сключени, изменени и прекратени трудови договори, болнични, декларации и други документи в НАП и НОИ;
• Изготвя всички необходими на служителите документи, свързани с трудовите и извънтрудови правоотношения – документи удостоверяващи доход, данъчни и осигурителни вноски, трудов и осигурителен стаж, трудова заетост и др.;
• Следи промените в трудовото и данъчно-осигурителното законодателство и прилага тяхното изпълнение;
• Следи за спазване на сроковете;
• Поддържа връзки с Трудова медицина и следи за спазване на ЗБУТ;
• Комуникира с държавни институции - Инспекция по труда, НАП, НОИ.
Изисквания:
• Опит на подобна позиция – оперативен счетоводител, Специалист ТРЗ - минимум 1 годинa;
• Отлично познаване на трудовото и данъчно-осигурителното законодателство и актовете по прилагането им;
• Висше образование в сферата на Счетоводство и контрол, Икономика и Финанси или друго релевантно за длъжността;
• Практически опит в работата с MS Excel, опит със специализиран софтуер за обработка на трудови възнаграждения;
• Високо ниво на концентрация и прецизност, внимание към детайлите;
• Ангажимент към задачите и сроковете, лоялност;
• Отлични комуникативни умения и екипност;
***Внимание позицията е Оперативна – Труд и работна заплата, НЕ е - Човешки ресурси!
Ние Ви предлагаме:
• Работа в отлична работна атмосфера;
• Служебна техника и възможност за дистанционна работа при необходимост;
• 5-дневна работна седмица;
• Възнаграждение, базирано на опита и постигнатите резултати;
• Възможност за професионално и личностно обучение и развитие;
НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА да кандидатстват лица без подходящо образование, опит и познания.
Ако отговаряте на изискванията, моля изпратете своето CV.
Само одобрените предварително кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности