Специалист ТРЗ

Счетоводна фирма " Капитал Акаунтинг" ЕООД, търси да назначи Специалист ТРЗ.
Основни задължения:
• Изготвя ведомости за работни заплати, трудови договори и допълнителни споразумения, заповеди за прекратяване на трудови договори;
• Изготвя всички видове документи, свързани с отпуски, болнични и други отсъствия на персонала;
• Поддържа трудовите досиета на работещите във фирмата;
• Изготвя служебни бележки, удостоверения и др. справки;
• Оформя трудови книжки, издава удостоверения за пенсиониране (УП);
• Подава декларации образец 1 и 6 и отговаря за съответствието на подадените данни. При разминаване в данните или констатирани грешки в системата на НАП отговаря за отстраняването им;
• Следи промените в трудовото, осигурителното и данъчното законодателство;
• Изготвя отчети и справки за нуждите на ръководството;
Изисквания:
• Образование в областта на администрирането на персонала, счетоводството, финансите
• Опит като ТРЗ
• Отлично познаване на законодателството в областта на ТРЗ – КТ, КСО и всички подзаконови нормативни актове, свързани с тях;
Ние предлагаме:
• Възможност за дългосрочна работа в утвърдена компания;
• Конкурентно възнаграждение;
• Много добри условия на труд;

June 10th, 2022

Кюстендил

Административни, Офис и Бизнес дейности