СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И РАБОТНА ЗАПЛАТА

Юроспийд е основана през 1994г. в София.Управлява 200 /двеста/  товарни  автокомпозиции, по международни и вътрешни релации. Влекачите отговарят на най-новия стандарт Евро 6, със средна възраст 1.8 години.ЛОГИСТИКА, МУЛТИМОДАЛНИ РЕШЕНИЯЛогистичен център Юроспийд е създаден през 2004 на ЖП гара Петърч – на 15км западно от София, с директен достъп до ЖП коловоз. Обща площ е около 26 000 m2, в т.ч. над 7000 m2 паркинги и маневрени площи, сгради с разгъната площ от над 5000 m2 в т.ч. административни, складови и производствени площи. Прилагане на комплексни логистични решения – включително и комбинирани превози: ЖП-Автомобилен транспорт.МЕЖДУНАРОДЕН ОПИТ И РАБОТА С ДИСТРИБУТОРСКИ ВЕРИГИВече 26 години Юроспийд ООД е предпочитан превозвач на най-големите корпоративни износители в посока Великобритания, Италия, Франция и Германия. Доставяме директно до рампа на най-големите дистрибуторски вериги в Европа като: TESCO, SAINSBURY ‘S , SOMERFIELD, WAITROSE, MORRISONS и др.

ОТГОВОРНОСТИ:
Администриране на дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване на персонал; поддържане в изряден вид на трудовите досиета, вкл. изготвяне на длъжностни характеристики;
Администриране на извън трудовите правоотношения;
Администриране дейностите по заплащане на труда по трудови и извън трудови правоотношения;
Изготвяне на графици за работа и форми за отчитане на отработеното време за персонал, работещ на смени и при сумирано отчитане на работното време;
Изготвяне и подаване в срок на необходимата информация към ТП на НАП, НОИ, ИА Инспекция по труда, НСИ, Агенция по заетостта;
Администриране осигуряването на здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ) в компанията; активна комуникация със СТМ и контрол на работата й; изготвяне на необходимия набор от документи, касаещи безопасните условия на труд за всеки обект на компанията;
Комуникация с органите на ИА Инспекция по Труда, ТД на НОИ, НАП и др.;
Изготвяне и актуализиране на всички видове задължителни по закон документи, касаещи персонала (правилници, заповеди, процедури).
ИЗИСКВАНИЯ
Висше образование;
Предишен опит на подобна позиция - минимум шест месеца;
Отлично познаване на трудово и осигурително законодателство;
Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет и ТРЗ софтуер;
Опит в областта на международния транспорт ще бъде считан за предимство.
Личности качества
Инициативност и желание за работа, развитие и усъвършенстване;
Способност да управлява време, приоритети и хора;
Лична мотивация и желание за извършване на структурни и организационни промени;
Лоялност и конфиденциалност при изпълнение на служебните задължения.
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ
Работа в динамична среда
Отлични условия на труд, подсигурен обяд
Организиран служебен транспорт до и от работното място
Атрактивно заплащане и резултатно ориентиран бонус

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби