СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ И РАБОТНА ЗАПЛАТА

„Н Оптимус“ЕООД е дружество, чиято дейност е производство и търговия на бански костюми и фитнес облекла. Партньори са ѝ световни модни брандове.
Фирмата търси да назначи за производствената си база в гр. Перник Специалист ТРЗ и Работна Заплата
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Администриране на дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване на персонал;
-Изготвяне на графици за работа и форми за отчитане на отработеното време за персонал, работещ на смени и при сумирано отчитане на работното време;
-Изготвяне и подаване в срок на необходимата информация към ТП на НАП, НОИ, ИА Инспекция по труда, НСИ, Агенция по заетостта;
-Изготвя и изчислява трудовите възнаграждения обезщетения и удръжки на служителите;
-Администриране на извън трудовите правоотношения;
-Познава и спазва трудовото и осигурително законодателство;
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование;
- Предишен опит на подобна позиция - минимум шест месеца;
- Отлично познаване на трудово и осигурително законодателство;
- Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет и ТРЗ софтуер
НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ
• Отговорна, интересна и динамична работна среда;
• Постоянна заетост;
• Коректни трудови взаимоотношения;
• Възможност за професионално развитие;
• Мотивиращо заплащане
Ако проявявате интерес към нашето предложение, изпратете вашата автобиография с актуална снимка. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на GDPR.

June 10th, 2022

Перник

Административни, Офис и Бизнес дейности