ХОТЕЛСКО МЕНИДЖЪРСКА КОМПАНИЯ  ЕООД / Грифид Хотели logo

Специалист ТРЗ и личен състав

ХОТЕЛСКО МЕНИДЖЪРСКА КОМПАНИЯ ЕООД / ГРИФИД ХОТЕЛИ
Грифид Хотели е престижна българска хотелска верига, носител на множество национални и международни отличия за качество и обслужване. Грифид Хотели е собственик и менажира седем висококатегорийни хотела в кк Златни пясъци: Арабела, Вистамар, Метропол, Болеро, Фореста, Енканто Бийч, Сентидо Мареа.
Търсите ли динамична среда за работа, в която да докажете своите умения, знания и потенциал? Желаете ли да сте част от семейството на Грифид Хотели?
Хотелско мениджърска компания ЕООД, к.к. Златни пясъци, търси да назначи опитен и мотивиран специалист за позицията
Основни изисквания
• Висше образование –Човешки ресурси, Икономика, Финанси или друга релевантна специалност;
• Опит в администриране на персонал е предимство;
• Добро познаване на трудовото и осигурителното законодателство;
• Добра компютърна грамотност - МS Office, EXCEL, Internet
• Аналитично мислене, организираност, прецизност в детайлите и спазването на срокове;
• Отлични комуникативни умения.
Основни задължения
Осъществява всички дейности, свързани с администриране на персонала:
• Подготвя договори, допълнителни споразумения, длъжностни характеристики;
• Създава и поддържа досиета на служителите;
• Подава информация към НАП и НОИ, изготвя ведомости и документи, свързани с персонала;
• Изготвя справки за целите на мениджмънта;
• Следи и спазва законоустановените срокове, регламентирани в трудовото, осигурителното и данъчното законодателство. Следи за спазване изискванията на ЗЗЛД.
Ние Ви предлагаме:
• Целогодишен професионален ангажимент в бързо развиваща се туристическа компания в к.к. Златни пясъци;
• Възможности за разширяване на квалификациите и професионалното развитие в рамките на компанията;
• Работа в динамична и предизвикателна среда.
Ако отговаряте на изискванията за позицията и желаете да сте част от екипа на успешно развиваща се компания, не се колебайте да ни изпратите своето CV.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм