СПЕЦИАЛИСТ ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА (ТЕХНИК)

РОКА БЪЛГАРИЯ АД е част от Група ROCA.С почти 100 години история, днес Група ROCA e най-голямият световен производител на санитарен порцелан, управлява няколко водещи международни марки, оперира на над 125 пазари – на много от тях като пазарен лидер, има производствени звена в 21 различни страни и повече от 20 000 служители в цял свят.В заводите си в целия свят, Група ROCA произвежда всички продукти, необходими за създаването на мечтаната баня.Фабриката на РОКА БЪЛГАРИЯ АД e базирана в гр.Каспичан и произвежда продукти за баня за българския пазар от 1926 година. Днес компаниятa в България има около 400 служители и производствен капацитет - около 1,4 милиона единици санитарен порцелан годишно. Общите инвестиции на компанията в България от 1999 год. до 2007 г. са около 40 млн. евро, от които 15 млн. са вложени в изграждане на нов автоматизиран склад за завършена продукция и разширение на производството на санитарен порцелан.Във фабриката в гр.Каспичан, както и във всички останали фабрики на ROCA по света, се прилага нова екологично съобразена технология. Освен за повишаване на производствения капацитет на завода и подобряване на качеството на продукцията, инвестиции са направени и в закупуването и реконструкцията на корпоративната изложбена зала на РОКА БЪЛГАРИЯ АД – Експо Баня София, разположена в историческия “Магазин София”. РОКА БЪЛГАРИЯ АД инвестира и в развитието на човешките ресурси. През 2003 година в компанията стартира стажантска програма в отдели “Финанси и счетоводство”, “Логистика и експорт”, “Снабдяване”, “Човешки ресурси” и “Продажби”.Днес голяма част от успешните стажанти на компанията са вече част от екипа на РОКА БЪЛГАРИЯ АД.

„Рока България“ АД е част от глобалната компания Roca. Компанията е ангажирана с дизайна, производството и продажбите на продукти за пространството на банята и е лидер в областта си в световен мащаб.
Компанията Roca присъства на 170 пазара, на 5 континента. В голямото семейство на Roca работят над 23 000 души, в 82 производствени предприятия, в 19 държави.
Фабриката на Рока България в гр.Каспичан отбеляза своята 100-годишнина през 2019г. Това е най-старото предприятие за производство на изделия от санитарен порцелан в България, а понастоящем – най-голямата фабрика на компанията Roca на Балканите и една от най-модерните в Европа.
Във връзка с увеличаващия се обем на производството, Ви предлагаме възможността да се присъедините към нашия успешен екип от професионалисти в завода в гр.Каспичан, като
Изисквания:
• Средно специално или висше техническо образование;
• Много добра компютърна грамотност: MS Office;
• Опит на подобна позиция (предимство - в производствено предприятие);
• Умения за добро планиране и спазване на срокове за изпълнение;
• Добри комуникативни и организационни умения;
• Отговорност, последователност и фокус върху детайлите;
• Желание за развитие и придобиване на опит в международна производствена компания.
Предимство:
• Владеене на английски език – работно ниво.
Отговорности:
• Участва във всички планови, превантивни и аварийни дейности, свързани с производственото оборудване;
• Осигурява безпроблемната работа на всички машини, съоръжения и оборудване;
• Извършва текущ контрол на изправността на машините и съоръженията и стриктно води техническата документация;
• Участва при монтажа и въвеждането в експлоатация на нови машини и съоръжения, съобразно своите правомощия;
• Дава идеи за нови решения, свързани с поддръжката;
• Следи за обезпечаването с необходимите резервни части за производственото оборудване;
• Поддържа връзка с външни фирми, на които са възложени дейности по поддръжка и ремонт.
В РОКА ще ви предложим:
• Шанс да станете част от екипа на утвърдена световна компания, лидер в областта на санитарната керамика;
• Предизвикателството да се присъедините към международен екип от професионалисти;
• Допълнителни социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др.;
• Съвременни условия на работа;
• Служебен транспорт от/до месторабота за живеещите извън град Каспичан.
Станете част от голямото семейство на компанията РОСА!
Очакваме Вашата автобиография и мотивационно писмо до 18.07.2022г. на адрес: Отдел “Човешки ресурси”, ул. Мадарски конник 48, гр. Каспичан 9930, или директно чрез сайта www.jobs.bg.
Подадените документи ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Каспичан

Ремонтни и Монтажни дейности