Специалист, спедиторска дейност

Няма описание

Глатех ЕООД е международна компания в областта на металообработването, която успешно развива своето производство в посока автоматизация и дигитализация, залагайки на дългогодишните си традиции и опит.
За разширяването на отдел Логистика, Глатех ЕООД търси:
Основни задължения:
- Организира национални и международни превози на товари, като предварително проучва и избира на най-подходящия маршрут;
- Следи за максималната оптимизация при курсовете на товари за износ.
- Изготвя и следи необходимата документация, като взема предвид характер на стоките, разходите, времето за транзит и сигурността;
- Води кореспонденция с контрагенти в страната и чужбина;
- Проверява, подготвя необходимата документация, която да отговаря на митническите и застрахователните изисквания, спецификации за опаковане и спазване на разпоредби и фискални режими на други държави;
- Комуникация с митнически агенции и други институции;
- Анализ на транспортни разходи;
Изисквания:
- Висше образование – релевантно за позицията;
- Познания в сферата на спедиторската дейност, ;
- Свободно владеене на английски език;
- Отлична компютърна грамотност – MS Office;
- Отлични комуникативни и организационни умения;
- Умения за разрешаване на проблеми и различни казуси;
- Мотивация и желание за нови знания и развитие;
Фирмата предлага следните условия:
- Работа редовна смяна;
- Осигурен фирмен транспорт по маршрути от гр. Пловдив;
- Работа в малък и сплотен екип;
- Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

June 10th, 2022

София

Производство