Специалист сервизна дейност

Няма описание

Започни нещо интересно, СЕГА!

“Светът на инструментите България”, успешно развива своята дейност в България, вече 11 години. С богатото ни портфолио, ние сме един от лидерите на пазара на ръчни, градински и специализирани инструменти. Като част от международната холдингова структура “TOOLS WORLD”, ние ежедневно преследваме нашата цел: резултати, коректност, иновации.

Отваряме вратите си за успешна реализация за амбициозните и можещи утрешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от нашата голяма международна група !

Търсим подходящия човек, който да подкрепи колегите ни от отдел “Сервизно обслужване” за следната свободна позиция:

“Специалист сервизна дейност”

Задълженията, свързани с позицията са:
1. Работа с донори, в т.ч.:
a. Елементарно разглобяване на донори (по-сложните случаи минават през сервиз!)
b. Елементарно възстановяване на донори (след съгласуване с мениджъра; по-сложните - през сервиз!)
c. Опаковане, надписване (за сервиз) и окомплектоване на донорите със схемите им (за отбелязване/проследяване на взетите части в тях)
d. Проверка на състоянието на донорите и за коректното отбелязване от сервизите на използваните от тях части
e. Тест на работоспособността на артикули, посочени и след инструкция от мениджъра
2. Работа с доставчиците на части в страната, в т.ч.:
f. Търсене на доставчици
g. Проверка на цени (по телефон, интернет, на място)
h. Договаряне, проверка на съвместимост и закупуване на части
i. Оперативна комуникация по всички въпроси, касаещи успешния ремонт на машините
3. Работа със сервиза за пренавиване на двигатели, в т.ч.:
j. Анализ на брака и необходимостта за пренавиване на двигатели (съвместно с мениджъра)
k. Прием на нови части и проверката им количествено и качествено и подаване на инфо към сътрудниците от склада

Изисквания, свързани с позицията са :
a. Има опит/желание за работата по ремонти, със сервизи, с части и машини;
b. Познава частите/машините, предназначението им и има желание да изучава новопостъпилите такива;
c. Да работи с технически чертежи и схеми
d. Работи с компютър (сервизна програма, поща, 1С);
e. Да ползва руски или английски езици (по документите) се счита за предимство;

Предлагаме ти:
7. Отлични условия на работа с висококвалифициран екип;
8. Възможност за развитие и израстване в структурата на фирмата;
9. Ясно дефинирани задължения по разписани процедури ;
10. Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
11. Работно време от 8.30 до 17:00.
12. Социален пакет: ваучери на стойност 80 лв. и карта Мултиспорт.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби