Специалист ПТО - ценообразуване

Няма описание

"Булстрой - монтажи" ЕООД е строителна инженерингова компания, която се разраства с бързи темпове. Във тази връзка търсим да назначим специалист ПТО на постоянен трудов договор.
Отговорности и задължения:
- Изготвяне на количествени сметки,
- Количествено-стойностни сметки,
- Анализни и фирмени цени,
- Линейни графици,
- Технически предложения, всързани с участие в процедури по ЗОП
- Изготвяне на прогнозни себестойности за нови обекти.
- Пускане на запитвани за цено до доставчици, както и набавяне на декларации за съответствие с материалите
Изисквания към кандидатите:
-Диплома за висше образование - при възможност - строително
-Познаване на действащата нормативна база в областта на строителството, отлично познаване на ЗУТ и ЗОП, както и всички строителни наредби и книжа.
-Отлична компютърна грамотност - MS Office, AutoCad, MS Project и други.
-Отлични познания при разчитането на строителна и проектна документация.
Ние предлагаме:
- Отлично възнаграждение
- Фиксирано работно време
- Добра работна атмосфера
- Постоянен трудов договор
При проявен от Ваша страна интерес, моля, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери