СПЕЦИАЛИСТ ПТО

Няма описание

ИНФРА ЕКСПЕРТ АД търси да назначи за офиса си в град БУРГАС високо квалифициран професионалист на длъжност Специалист ПТО

Отговорности и задължения
Изготвяне на тръжни документи за участие в конкурси за изпълнители на обекти;
Изготвяне на оферти;
Съставяне на анализни цени;
Участва в комисии по избор на изпълнители на обекти;
Изготвя периодични справки , анализи;
Изисквания
Висше образование – спициалност –пътно; транспортно строителство ще е предимство
Компютърна грамотност: MS Office( отлично владеене на Excel );
Умение за разпределение на задачите и спазване на срокове;
Oрганизационни, аналитични и комуникационни умения;
Владеене на чужди езици и проектантска правоспособност ще се считат за предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянен трудов договор с първоначален изпитателен срок;
- Работа в динамична среда и екип;
- Отлични работни условия и среда;
- РВ от 8.30 до 17.30ч.
Моля, лица, неотговарящи на горепосочените изисквания, да не кандидатстват по обявата!
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности