СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ

Ваканционен клуб Ривиера разполага с 510 луксозни стаи и апартаменти с 1042 легла в 5 хотела от различна категория и с различна концепция намиращи се в Златни пясъци:Хотел ИМПЕРИАЛ 5*Хотел РИВИЕРА БИЙЧ 5*Бутик ХОТЕЛ ОАЗИСХотел ЛОТОС 4*Хотел НИМФА 4*На персонала работещ в комплекса осигуряваме безплатен транспорт от гр.Варна, храна и настаняване ако са от вътрешността на страната.Предлагаме коректно отношение към служителите и държим на такова и от тях.

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ – целогодишна позиция
Ваканционен комплекс /хотели 4* и 5*/ търси да назначи опитен професионалист за позицията Специалист Маркетинг и продажби, с работно място в к.к. Златни пясъци.
Отговорности:
- Изпълнява дейности, свързани с продажбите и маркетинга на компанията;
- Познава добре туристическите услуги на компанията;
- Изготвя цени, оферти и договори към клиенти;
- Изготвя периодични анализи и отчети за продажбите;
- Изготвя справки за заетостта на комплекса;
- Анализира условията на пазара и конкуренцията;
- Следи тенденциите за промени в областта на конферентния туризъм;
- Прави предложения за увеличаване на продажбите и за привличане на нови клиенти;
- Установява и поддържа връзки с индивидуални клиенти на компанията;
- Установява и поддържа връзки с ключови клиенти на компанията;
- Участва в дейността по продажбите на конферентни мероприятия и специални събития;
- Работи със специализиран хотелски софтуер;
- Подпомага и работи в сътрудничество с всички служители на отдел Маркетинг и продажби;
- Работи с другите отдели в компанията /F&B, хотелско домакинство, други/;
- Спазва утвърдените в дружеството стандарти и политики.
Изисквания:
- Висше образование в сферата на маркетинга и/или туризма;
- Професионален опит на сходна позиция в хотелиерския сектор - минимум 3 години;
- Познаване на туристическия пазар и механизмите, действащи на него;
- Опит в прогнозирането и управлението на приходите от продажби;
- Отлично владеене на английски език, всеки допълнителен език е предимство;
- Много добро ниво на обща компютърна грамотност /Word, Excel, PowerPoint/;
- Владеене на специфични за хотелиерството програмни продукти. Предимство: опит с Micros Fidelio;
- Умение за определяне на приоритети и разпределяне на времето по задачи;
- Аналитични умения;
- Способност за ефективна работа в динамична среда;
- Комуникативни и презентационни умения
- Способност за работа в екип;
- Конфиденциалност;
- Възможност за пътувания;
- Препоръки от предишни работодатели.
Ние предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Възможност за работа в перспективна компания;
- Възможност за професионално развитие;
- Интересна и предизвикателна работа;
- Целогодишна заетост;
Ако смятате, че притежавате необходимия опит и квалификация за позицията, моля изпратете актуално CV и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Информацията която предоставяте е поверителна и попада под защита на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм