Специалист продажби на интериорен текстил

Създадена през 1994 година "ЧАР" ЕООД е съвременник на българската пазарна икономика и има над 25-годишен опит в търговската сфера и производство на дизайнерско текстилно обзавеждане.
Търсим да назначим специалист продажби за обслужване на клиенти в търговски обект в гр. София.
Отговорности:
- Презентиране на предлаганите продукти и техните технически параметри;
- Консултиране на клиенти и договаряне на условията на продажбите;
- Контрол по изпълнение на сключените договори и възложените поръчки.
- Снемане на размери и монтажни дейности в обекти на клиентите.
Изисквания:
- Минимум средно образование (с предимство са завършили подходяща за позицията специалност, вътрешен дизайн или дизайн на текстила и др.);
- Способност за работа в екип;
- Предимство е наличието на познания за обзавеждане и текстил;
- Компютърна грамотност;
- Предишен опит в търговски обект;
- Предимство е наличието на умения за съчетаване на цветове;
Предлагаме Ви:
- Атрактивно месечно възнаграждение, с допълнителен бонус обвързан с резултатите;
- Постоянен трудов договор;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Фирмено обучение и възможност за професионално развитие.
Ако Вие сте отговорна и лоялна личност, ако можете да работите в екип и нашето предложение Ви интересува, ще очакваме да ни изпратите автобиография с актуална снимка. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби