Специалист продажби

Няма описание

Булминт Рекрутмънт е компания, специализирана в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор и администриране на персонал.

Компанията е част от холдинга на Булминт Уан, един от най-бързо развиващите се доставчици на продукти в сферата на монетосеченето и лидер в производството на инвестиционни продукти и колекционерски изделия.

За своя екип, в момента търсим:

Специалист продажби в шоурум

Основни отговорности:

  • Предоставя подробна информация за предлаганите продукти;

  • Консултира клиентите и помага при избора им за покупка;

  • Извършва разплащания с POS терминал и с пари в брой на касов апарат;

  • Поддържа обекта в добър търговски вид и отговаря за правилната подредба на изложените продукти в него;

  • Следи наличностите и отговаря за управлението на направени поръчки.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и пълни осигуровки;

  • Отлично възнаграждение;

  • Въвеждащо обучение;

  • Работа в екип от професионалисти;

  • Приятна работна атмосфера;

  • Работа в бързоразвиваща се компания;

  • Коректност и спазване на договорните условия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Опит в директните продажби на продукти с висока стойност;

  • Добро владеене на aнглийски език;

  • Висше образование (предимство);

  • Добра компютърна грамотност и умение за работа с MS Office;

  • Умения за работа с ERP-система;

  • Отличен търговски нюх с умения за индивидуален подход към всеки клиент;

  • Комуникативност, умение за работа в екип и инициативност при изпълнение на текущите задължения;

  • Лична мотивация и стремеж за постигане на резултати.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Булминт Рекрутмънт притежава лиценз от Агенция по заетостта № 2889/04.10.2019.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби