Специалист Продажби и обслужване на клиенти

Фабрика за дигитален печат 2х2 e специализирана в производството на висококачествени печатни продукти. Нашата основна компетентност са печатът на персонализирани продукти с променливи данни и късите тиражни серии (1 до 1000 копия). Ние печатаме на първата в България дигитално-офсетова машина Kodak NexPress 2100 plus. Kodak NexPress съчетава предимствата на уникалната хибридна дигитално-офсетова печатна технология, разработена от Heidelberg и Kodak, и водещите софтуерни web-to-print решения на Creo, които позволяват интелигентна и ефективна обработка на вашите поръчки през интернет, както и светкавична персонализация на продукти с огромна по обем променлива информация.Фабрика за дигитален печат 2х2 разполага с качествени и високопроизводителни машини за широк спектър от довършителни операции като рязане, биговане, сгъване, лепене, шиене с телчета, поставяне на спирали, щанцоване и ламиниране. Това ни позволява да предлагаме на клиентите си продукт на конкурентна цена с гарантирано качество в особено кратки срокове.

Пловдив

Фабрика за дигитален печат 2 по 2 ЕООД е част от полиграфически комплекс ЖАНЕТ 45 ООД. Специализирани сме в производството на висококачествени печатни продукти в различни тиражни серии. Търсим нов член на нашия екип.

Основни задължения:
• Да идентифицира и търси нови клиенти с цел увеличаване на  пазарния дял на фирмата.
• Да комуникира с настоящи и бъдещи клиенти,  да презентира продукти, техните особености и предимства.
• Да следи и анализира пазарните условия, новите продуктови  решения, пазарната позиция и ценовата политика на конкурентните  фирми.
• Да препоръчва правилните за клиента решения, основани на неговите нужди и интереси.
• Да консултира клиентите относно продукти, цени, възможности и срокове на изпълнение на поръчки.
• Да калкулира оферти, да договаря споразумения, гаранции и срокове на доставка.

Умения:

• Добра преценка и способност за вземане на решения.
• Ориентация към работа в услуга на клиента.
• Да бъде добър психолог.
• Комуникативни умения.
• Умение за водене на преговори.
• Координиране и мониторинг на производствения процес.
• Критично мислене.
• Способност за контрол и самопреценка.
• Работа в екип.

Изисквания:
• Две години опит на същата или подобна длъжност.
• Подробна автобиография и мотивационно писмо.
• Шофьорска книжка.

Предимства:
• Съществени познания в областта на полиграфията.
• Висше образование – маркетинг, икономика.
• Препоръки от предишни работодатели.
• Езици.

Какво предлагаме:
• Компания с органична култура и устойчиви ценности, която уважава личността и поощрява творческото мислене.
• Млад и динамичен екип.
• Интересни предизвикателства.
• Възможност за себеоткриване и себеизграждане.
• Много добро възнаграждение.

Моля, изпратете автобиография, мотивационно писмо и евентуални препоръки до 22 юли 2022. Най-интересните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби