Кьоров, Тошев and Бележкова-2018 logo

Специалист продажби

Няма описание

Вип Шоп Груп е водеща фирма в продажбите на луксозни световни марки и търси да назначи специалист-продажби за своите магазини в София.
Вашата кандидатура е подходяща ако притежавате:
Отговорности:
-Професионално и вежливо обслужване на клиентите в магазините.
-Осъществяване на директни продажби.
-Поддържане на чиста и подредена работна среда.
Задължителни изисквания:
- Умение да общувате свободно с клиенти.
- Умение да работите в екип и сте силно мотивиран към постигането на високи резултати.
- Опитът в сферата на търговията в същия или подобен бранш е предимство.
- Добро владеене на английски език.
- Завършено средно или висше образование.
- Добра компютърна грамотност.
Ние предлагаме:
- Въвеждащо обучение и периодични обучения за повишаване на квалификацията.
- Атрактивно възнаграждение (от 1500 до 2000 лв. бруто + допълнителен бонус при достигане на определени резултати).
- Безплатна карта за градски транспорт.
- Отлични възможности за професионална реализация.
Ако тази длъжност представлява интерес за Вас, очакваме да ни изпратите автобиография и актуална снимка.
Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби