СПЕЦИАЛИСТ ПРЕДПЕЧАТ

SYNECTICA е водеща консултантска компания за управление на човешки ресурси.От създаването на компанията през 1991г., ние осигуряваме цялостни решения по подбора, мотивирането и развитието на персонала на производствени и търговски компании в България. Нашят подход е изцяло ориентиран към потребностите на клиента и се основава върху приложението на съвременни психологически методи в управлението на човешките ресурси. Ние се стремим да съдействаме на хората и организациите да постигат своите цели . Ние вярваме, че високите професионални стандарти, личната ангажираност и етична бизнес практика са в основата на успеха.

Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, собствена технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на печатната реклама.
Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси Специалист предпечат.
Изисквания:
Задължителен предишен опит в предпечат за целите на дигиталния и офсетов печат.
Познаване на програми за графична обработка: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign. Познаване на 3D програма е предимство.
Задължителен предишен опит в компания, специализирана в областта на полиграфията, дигиталния печат, рекламната дейност.
Познаване на материалите и процесите в производството на печатна реклама.
Добри организационни умения и изградени навици за работа в екип.
Отговорности:
Подготовка на файлове за печат, спрямо ясно комуникирани изисквания на клиента.
Подаване на готовите файлове за печат и файлове за рязане на плотер или рутер.
Проследяване на процеса по изпълнението на поръчката.
Условия:
Възможност за професионална реализация в компания с високи стандарти на работа, стабилност и сигурност. Дългосрочна перспектива. Много добри условия на труд и конкурентно възнаграждение. Възможности за развитие и актуализацият на възнаграждението.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД - лиценз 2221

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби