СПЕЦИАЛИСТ ПОДДРЪЖКА НА СИСТЕМИ ЗА ПРОСЛЕДЯВАНЕ НА ПРОДУКЦИЯТА

„КТ Интернешънъл” ЕАД е сред най-старите производители на цигари и тютюневи изделия в България и е наследник на над 130-годишна тютюнопроизводителна традиция. Корените на компанията могат да се проследят до 1872 година, когато в Пловдив отваря врати първото тютюнопреработващо манифактурно предприятие. До 2008 г. фирмата е част от държавния холдинг “Булгартабак”. През месец юли 2008 г. е извършена приватизация, като практически фирмата става първото частно предприятие в България, производител на цигари.

“КТ Интернешънъл” ЕАД е лидер на пазара и традиционен производител на висококачествени тютюневи изделия. Във връзка с разширяване на дейността, фирмата търси да назначи:

Основни задачи и отговорности:

  • Осигуряване нормалното функциониране на софтуерните и хардуерни компоненти, използвани в производствените процеси, с цел правилното маркиране и проследяване на продукцията.

  • Извършва планирани или периодични профилактики на маркиращите устройства (мастилено-струйни принтери за временен код, лазерни принтери, принтери и апликатори на етикети, камери, четци на кодове, кабинети с ел. оборудване,
    IPC-та).

  • Извършва настройки на устройствата за верификация и четене на код.

  • Следи за правилното предаване на данни между отделните софтуерни системи.

  • Създава и съхранява резервни копия на IPC софтуерът, управляващ хардуерните компоненти на системата за маркиране и проследяване.

  • Осъществява връзка с външни партньори при решаване на технически проблеми.

  • Гъвкава и точна намеса при възникване на нови задачи в процеса на работа.

Изисквания:

  • Средно или висше техническо образование. Специалности в областта на електрониката, автоматизацията, електротехниката или сходни, се считат за предимство;

  • Опит в областта на електрообзавеждането и автоматиката, както и на режимите, условията и правилата за тяхната безопасна експлоатация;

  • Опит в производствена среда, както и практически опит в диагностиката и поддръжката, е сериозно предимство;

  • Опит със специализирани софтуерни приложения за управление на производствени процеси;

  • Познание на технически английски език;

  • Възможност за работа на смени;

  • Бърза реакция при възникнали производствени проблеми и инициативност за решаване на специфични технически проблеми.

Ние предлагаме:

  • Работа в млад екип с ясно дефинирани задачи и отговорности в модерна и бързо развиваща се компания с високотехнологично оборудване;

  • Мотивиращо възнаграждение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания.

  • Въвеждащо обучение, както и последващи фирмени обучения при необходимост;

  • Допълнително възнаграждение, обвързано с действащата бонусна схема в компанията;

  • Ваучери за храна;

  • Работно облекло и лични предпазни средства;

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби