Специалист подбор на персонал

Бизнес Трейд Консулт ЕООД е консултантска компания в областа на бизнес консултирането.Бизнес консултирането представлява консултиране по въпроси, свързани със стопанско-финансовата, икономическата и финансовата дейност, стратегическо планиране, оптимизация на общото функциониране на компанията, въвеждане и развитието на бизнеса, изследването и прогнозирането на пазарите и търсенето, движението на цените и др.

Основни отговорности:

-        Цялостно управление на проекти по подбор на персонал с  голямо разнообразие от позиции на различни нива;

-        Публикуване на обяви в различни източници, организиране на срещи с кандидати, водене на интервюта;

-        Проактивно търсене на кандидати;

-        Използване на иновативни канали за подбор;

-        Водене на комуникация и бизнес кореспонденция с клиенти;

-        Планиране и организиране на работния процес;

Ние предлагаме:

-        Мотивиращо възнаграждение  обвързано с постигнатите резултати;

-        Коректно и позитивно отношение;

-       Работа от вкъщи

Изисквания към кандидатите:

-        Предходен опит на подобна позиция – поне 2 години;

-        Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;

-        Висше образование в сферата на човешките ресурси или друга релевантна специалност;

-        Отговорност, мотивация за постигане на резултати, позитивна нагласа;

-        Отлични умения за водене на бизнес комуникация;

-       Шофьорска книжка;

 Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Бизнес Трейд Консулт ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с
№ 3303.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери