Специалист Почистване и почистващи услуги

ОБЯВАТА ЗА РАБОТА
Уебком Сървисис е фирма, специализирана в почистването на домове, офиси, airbnb, жилищни сгради и след ремонт.
За нашата дейност търсим отговорен, амбициозен, организиран и усмихнат служител за позицията "Професионален хигиенист", който да се присъедини към сплотения ни екип.
Какви са нашите изисквания:
• Завършено средно или висше образование
• Високо ниво на езикова култура
• Енергичност при възложените задачи
• Професионално отношение към работата
• Умения за работа в екип
• Комуникативност
• Отговорност
• Чувство за хумор, защото екипа ни обича да се усмихва
• Опит в професионалното почистване (предимство)
• Шофьорска книжка (предимство)
Твоите задължения ще бъдат:
• Да се грижиш за чистотата на възложените ти обекти
• Да спазваш възложените ти задачи в обявените срокове
• Да използваш почистващите препарати обявени от WeClean
• Да промотираш и рекламираш услугите на фирмата
• Да имаш усет към детайла
Какво предлагаме:
- Гарантирано основно месечно възнаграждение
- Трудов договор
- Работа на 4, 6 или 8 часа
- Фирмено облекло
- Два почивни дни
- График съобразен с нуждите на служителите
- Допълнително възнаграждение при работа на празнични дни
- Въвеждащо обучение
Допълнителни придобивки:
• Месечен и годишен бонус обвързан с отзивите на нашите клиенти
• Бонус при откриване на нови клиенти за фирмата
Моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби