Специалист по контрол и въвеждане на данни в ERP система

Няма описание

Фирма XCoSports България е вносител на висококачествена екипировка за планински спортове. Също така е организатор на различни филмови и спортни събития. Екипът ни е изграден от мотивирани хора, с отношение към планината, природата и спортовете.
Компанията търси Специалист по контрол и въвеждане на данни в ERP система за своя екип!
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Приемане, заприхождаване и съхраняване на стоки;
- Издаване на документи за продажба (складови разписки, фактури) и предаване на стоки;
- Работа със складови наличности;
- Следене наличностите на предлаганите продукти и изготвяне на заявки;
- Работа със специализирана складова програма – ERP;
- Администриране на постъпващите стоки и техническа обработка на информацията по тях;
- Извършване на контрол относно количеството и качеството на постъпващите в склада стоки и материали, участие в извършваните инвентаризации и следене за правилното им съхранение;
- Следене за предстоящи доставки
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Образование - средно или висше
- Опит на подобна позиция - предимство;
- Отлична компютърна грамотност - Microsoft Office пакет;
- Английски език – съществено предимство;
- Първични счетоводни знания и умения;
- Познаване и работа със специализирана програма за търговия
- Лоялност, коректност, високи комуникативни умения;
- Високо ниво на отговорност, организираност, експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
- Умение за работа в екип;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
- Гарантирано месечно възнаграждение;
- Перспективна работа в млад и амбициозен екип;
- Допълнително здравно осигуряване
- Работно време: 10:00 - 19:00 /понеделник-петък/.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности