СПЕЦИАЛИСТ ПО БЕЗОПАСНОСТ И ЗДРАВЕ ПРИ РАБОТА

Няма описание

Служба трудова медицина „Свети Пантелеймон“ ЕООД, търси да назначи Експерт по Безопасност и здраве при работа
Описание на задълженията:
• Изготвяне на документи, осигуряващи ЗБУТ;
• Въвеждане на документи в специализиран софтуер за трудова медицина;
• Провеждане на инструктажи, регламентирани от Наредба РД 07-2;
• Консултации, свързани със ЗЗБУТ;
• Посещения на обекти във връзка с оглед на работни места и извършване на одит на документацията;
• Изготвяне на оценка на риска;
• Провеждане на обучения;
• Развива търговка политика на фирмата, съгласувано с Управителя и ръководителя на службата по трудова медицина;
• Установява и развива дългосрочни партньорски отношения с клиентите, както и с потенциални партньорски канали за бизнес-консултантски фирми, агенти и др.
Изисквания:
• Образование: висше техническо, за предпочитане е специалността – електроинженер;
• Опит като Орган по безопасност и здраве при работа е предимство;
Висока компютърна грамотност;
• Умения за работа в екип
• Способност за общуване с широк кръг хора на различни нива;
• Адаптивност;
• Отлични комуникационни умения;
• Високо чувство за отговорност;
Ние Ви предлагаме:
• Стимулиращо възнаграждение, насърчаващо високите лични постижения;
• Трудов договор на пълен работен ден;
• Работа в динамична и стимулираща работна среда.
В случай че позицията представлява интерес за Вас, изпратете своята актуална автобиография.
Ще се свържем с одобрените кандидати.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности