СПЕЦИАЛИСТ ОПИСВАНЕ НА ПРОДУКТИ

“Ремикс Глобъл“ EАД (remixshop.com) е най-голямата онлайн платформ за подбрани дрехи и аксесоари втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери в Европа. Компанията е изцяло българска и към момента оперира ефективно на девет европейски пазара: България, Гърция, Румъния, Полша, Чехия, Словакия, Унгария, Австрия и Германия. Относно задълженията ни по GDPR, моля имайте предвид, че за целите на настоящия подбор не са ни нужни и Ви молим да не ни изпращате Вашето ЕГН, снимки, копия на лични документи. Такива ще поискаме единствено от одобрения/те кандидат/и преди сключване на трудов договор. В случай, че все пак изпратите данни за ЕГН, снимки и копия на (лични) документи, ние ще ги заличим/унищожим незабавно, без да ги разглеждаме.Ние събираме, обработваме и съхраняваме Вашите лични данни с грижа към тях и при спазване на законовите изисквания.Личните Ви данни ще бъдат обработени само и единствено за целите на кадровия ни подбор и за да се свържем с Вас в случай, че Ви одобрим за следващия етап по подбора.Данните на кандидатите за работа ще бъдат съхранявани в срок от шест месеца от получаването им и няма да бъдат разкривани пред други лица/организации извън РЕМИКС ГЛОБЪЛ EАД.Ние вярваме, че предоставяте данните си доброволно. В случай, че не е така, то Ви молим да не ни изпращате нищо и да приемете, че РЕМИКС ГЛОБЪЛ EАД ще е поставено пред обективната невъзможност да разгледа кандидатурата Ви, защото анонимни кандидатури не подлежат на разглеждане.По отношение на личните си данни Вие имате следните права: - право на достъп до тях;- право да искате актуализиране и/или коригиране;- право да искате заличаване;- право да искате ограничаване на обработването;- право на преносимост на данните;- право да възразите срещу обработване по определен начин и за определени цели, вкл. автоматизирано обработване (профилиране).Можете да упражните изброените права с писмено искане до адреса ни в гр. София 1407, район Лозенец, бул. ,,Никола Й. Вапцаров" № 53Б.

REMIX е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари - аутлет и втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Оперираме на 9 европейски пазара. REMIX наскоро беше придобит от американския гигант ThredUp, като текущо е в бизнес подем, растеж и развитие на нови пазари.

Във връзка с това търсим да назначим енергични и отговорни служители за позиция

Местоработата е на бул. Цариградско шосе, като компанията предлага организиран транспорт до и от базата от метростанция "Интер Експо Център", от кв. Хладилника и от Лъвов мост (с междинни спирки). От месец Август местоработата ще е в близост до с.Равно поле. Транспортът ще е без промяна, като на разположение на всички колеги ще има шатъл бус за подпомагане на достъпа до транспорт при нужда, през целия ден.

Работното време е от 8:00ч. до 17:00ч - от понеделник до петък.

Изисквания:
Много добри компютърни умения и стремеж за постигане на високи резултати;
Отлично познаване на големите европейски и световни марки дрехи и аксесоари;
Умения за:
   ·  бързо разпознаване на качествените продукти;
   ·  бързо различаване на дамска от мъжка дреха;
   ·  бързо и точно определяне на размера на дрехата.

Отговорности:
Текстово описание на продуктите в сайта.

Компанията предлага:
- Атрактивно възнаграждение и бонусна система на база заработка над заложен таргет;
- Коректно и редовно изплащане на възнаграждението;
- Трудов договор и осигуровки на реална заплата;
- Почивни дни на официалните празници за страната;
- Подкрепяща и позитивна работна среда, в модерна и добре организирана логистична база;
- Въвеждащо обучение по време, на което получавате възнаграждение;
- Сигурно работно място, възможност за развитие в международна компания;
- Удобно работно време за родители;
- Атрактивен социален пакет;
- Вода, кафе и чай - комплимент за служителите.

За кандидатстване по тази обява, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на строга конфиденциалност.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби