Специалист офертен отдел - ПТО

НОЛА 7 е професионална компания, утвърдила се на пазара като лидер в проектирането и изграждането на съоръжения за водно-развлекателния и туристически сектор. Притежаваме над 25 години опит в планиране и консултиране, проектиране и дизайн, изграждане и поддръжка на различни типове обекти. Влагаме цялата си енергия и страст, за да създаваме персонализирани проектни решения, които доказано възвръщат инвестицията си във времето. Консултираме и превеждаме клиентите си през всички етапи от реализацията на обектите, като гарантираме навременното, коректното и професионалното им изпълнение.

НОЛА 7 е професионална компания, утвърдила се на пазара като лидер в проектирането и изграждането на съоръжения за водно-развлекателния и туристическия сектор. Притежаваме над 30 години международен опит в планиране и консултиране, проектиране и дизайн, изграждане и поддръжка на различни типове обекти, като аквапаркове, анимирани музикални фонтани, сложни системи от плувни басейни, СПА и Уелнес центрове, развлекателни и спортни центрове.
За разширяване на нашия екип, търсим мотивиран и отговорен човек за позицията:

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
1. Завършено средно специално, висше строително или техническо образование;
2. Познаване на нормативната база в строителството, последователност, технология на строителните процеси, ценообразуване и планиране.
3. Разчитане на проектна документация и чертежи по различните специалности.
4. Опит в изготвянето на количествено-стойностни сметки.
5. Предишен опит на позиция специалист в ПТО .
6. Добра компютърна грамотност ( тук е необходимо кандидата да може да работи с програми Libre office/MS office и работа с CAD програми)
7. Познания за участие в тръжни процедури.
8. Познания за подготовка на тръжни документи.
9. Организационни умения
10. Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи
11. Работа в екип
12. Умение за работа в динамична среда.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
1. Участва активно в разработването и спазването на планове, стратегии, графици за изпълнение на видовете работи и други, които са му възложени.
2. Много добра техническа грамотност и компетентност.
3. Изготвяне на оферти, количествени сметки, анализни и фирмени цени, протоколи обр. 19, опис-сметки 22 и др.
4. Кординира съвместната работа с търговски и технически отдел, във връзка с изготвянето на оферти.
5. Постоянна актуализация за цени на вложени материали и оборудване в офертите.
6. Проучва цялата оповестена информация относно предстоящи търгове
7. Изготвя количествено-стойностни сметки на база на техническа документация.
8. Ежемесечно отчитане на изпълнените дейности и задачи по обекти.
9. Изготвя справки, отчети и др. документи, свързани с дейността и за нуждите на ръководството на фирмата.
10. Изготвяне на линейни графици и технически предложения.
Ние предлагаме:
- Уникална работна среда на „заедност“, коректност и подкрепа;
- Изключителен потенциал и хоризонт за развитие - личностен, професионален, корпоративен;
- Работа в компания с консистентна 30-годишна история, корпоративни ценности и репутация.
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете вашето CV!
В съответствие с политиката на компанията и съгласно Закона за защита на личните данни, всички документи ще бъдат третирани при строга конфиденциалност. Ще бъде насрочено интервю само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности