Специалист офертен отдел ОВК

Няма описание

"Климатроник" ЕООД е специализирана в проектирането и изграждането на отоплителни, вентилационни и климатични инсталации.
Във връзка с разрастване на дейноста ни се нуждаем от "Специалист офертен отдел ОВК".
ИЗИСКВАНИЯ:
• Образование - строителен или машинен инженер;
• Познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на ценообразуване;
• Kомпютърна грамотност - MS Office, AutoCad.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Добро работно място, перспектива и развитие;
• Професионално отношение;
• Мотивиращо заплащане;
• Дългосрочен ангажимент;
• Организиран работен процес.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Изготвяне на оферти;
• Изготвяне на количествени сметки.
Месторабота: София
Ако желаете да се присъедините към екипа ни, изпратете вашето CV и телефон за връзка.
Благодарим Ви!
Телефон за контакт: 02/ 967 0008
Ще поканим на среща само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности