КОМБО НЕЙШЪН ЕООД / Комбо Консулт logo

Специалист обслужване на клиенти (с турски и английски език)

Combo Consult е консултантска компания, специализирана в подбора на специалисти за сферите: Производство, Транспорт, Строителство, Търговия, Хотелиерство и ресторантьорство. Ние работим с утвърдени партньорски компании в България и други държави от Европейския съюз.Вярваме, че всеки кандидат може да открие своето подходящо работно място, а всяка бизнес организация - точните за своите нужди служители! Посредническите ни услуги са винаги безплатни за търсещите работа и реализация лица! Лицензи N:2911 и 2963, издадени от Министерство на труда и социалната политика.

Искате ли да работите в слънчева Малта? Тази средиземноморска държава предлага чудесни възможности за живот и работа със своя постоянно топъл климат, море и множество забележителности. Страната е членка на ЕС, английският език се използва свободно.

За наш клиент в Малта, набираме мотивирани кандидати на позиция: Customer Support
Като част от екипа, Вие ще отговаряте на клиентски запитвания, постъпващи по email / on-site chat.

Условия на позицията:
Работа в модерен офис, в неформална приятелска и международна среда с чудесно местоположение. Компанията предлага административна подкрепа по време на работния престой, покриване на самолетен билет и хотелски разходи при пристигане.

  • Месторабота: Малта

  • Постоянен трудов договор, с 6-месечен изпитателен срок

  • Възнаграждение: 2190 евро / месец

  • Допълнителни бонуси за добро представяне

  • 40-часова работна седмица, на смени

  • Социално осигуряване, лична застраховка

  • Атрактивен социален пакет (фитнес/спорт/спа)

  • Финансов пакет при започване (самолетен билет и хотелски разходи при пристигане)

  • Въвеждащо обучение за 1-вия месец (изцяло заплатен)

  • Възможности за кариерно развитие в интернационална среда

Какво ще включват задълженията Ви:

  • Отговаряне на клиентски запитвания по имейл, чат

  • Постигане на поставените таргети и цели на екипа

  • Поддържане на високи стандарти на работа

  • Работа на смени по график

Какви са изискванията към кандидатите:

  • Добра мотивация и отговорност към поставените задачи

  • Способност за работа в динамична среда

  • Добри умения за работа в екип и самостоятелно

  • Добри умения за приоритизиране и multitasking

  • Добри комуникативни и организационни умения

  • Отлично владеене на турски език (говоримо и писмено)

  • Познания по английски език (мин. А2)

  • Предишният опит не е задължителен – осигурено е обучение

  • Кандидатите е необходимо да имат българско/ЕС гражданство

Ако желаете да кандидатствате - изпратете ни Вашата автобиография (на български или английски език), като използвате бутона по-долу! Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност.

Нашите услуги са напълно безплатни за търсещите работа! Кандидатите не дължат такси или комисионни!

Combo Consult (Комбо Нейшън ЕООД) е лицензиран трудов посредник с удостоверения за работа в България и чужбина N:2911 и N:2963 от МТСП. Ние работим с утвърдени компании и партньори в ЕС, като им помагаме да намерят подходящите за тях служители!

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности