СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

Няма описание

ОПИСАНИЕ:
“Ди енд Ви консулт” ООД е с предмет на дейност извършване на лабораторни анализи с цел установяване безопасността и качеството на храните.
Във връзка с увеличаване обема на дейност, компанията предлага работа за динамична и отговорна личност, на позиция СПЕЦИАЛИСТ "ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ".
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше образование – специалност, свързана с химия, биология или хранително-вкусова промишленост е предимство;
• Компютърна грамотност;
• Умения за водене на разговори, лоялност, отговорност, комуникативност, аналитично мислене, тактичност, организираност.
• Добри комуникационни умения;
• Бързина при текстообработка и работа с компютърни програми.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обслужване на входящи клиентски обаждания в контактен център;
• Консултации на клиенти във връзка с търсене и предлагане на услуги;
• Пренасочване на клиенти за обслужване към специализирани екипи;
• Организиране и координиране отдели и клиенти;
• Опериране със специализиран софтуер;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Въвеждащо обучение;
• Приятна атмосфера в малък екип;
• Твърдо възнаграждение;
• Възможности за развитие;
• Организиран транспорт.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография;
- Актуална снимка;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери