Тухчиев, Чанлиева and Чутурков-2006 logo

Специалист Обслужване на клиенти

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара - "Софарма Трейдинг" АД. Отворихме врати през 2015 г. и днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в 46 града на страната, както и в нашия онлайн магазин.Предлагаме спокойна, отворена и приятелска среда и богата гама от продукти за здраве и красота. Това, което ни отличава е  иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.Нашата мисия е SOpharmacy да стане надежден здравен партньор за цял живот!

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптеки в България. Част сме от водещата компания на фармацевтичния пазар – "Софарма Трейдинг" АД. През 2015 г. отвори врати първата ни аптека, а днес приветстваме клиентите си в над 200 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин. Това, което ни отличава, е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.

Нашата мисия е да се превърнем в доверен партньор в грижата за здравето на пациента за цял живот!

Стани един от нас, присъедини се към екипа на нашия онлайн обект в ролята на

Вашите отговорности:

- Отговаря на клиентски запитвания по телефон и e-mail и комуникира при необходимост с други колеги и отдели в компанията
- Следи за запитвания и коментари, които постъпват през Facebook страницата на компанията
- Извършва корекции по клиентски заявки
- Изпълнение на заявки за издаване на лоялни карти, постъпили през контактната форма на сайта на SOpharmacy
- Подпомага екипа в други дейности, свързани с потвърждаване на поръчки, опаковане на пратки, изписване на стока, комуникация с куриер и др.

Нашите очаквания:

- Средно образование
- Отлична компютърна грамотност - MS Office
- Отлична езикова грамотност
- Внимание към детайла
- Отговорност и лоялност

Нашето предложение:

- Атрактивно възнаграждение и допълнителни социални придобивки
- Стабилна, сигурна и динамична работна среда
- Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива
- Приятелски и подкрепящ екип
- Коректни и изрядни работодателски практики

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби