СПЕЦИАЛИСТ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ (1-во ниво)

Като Национален доставчик и Официален партньор на Агенция „Пътна инфраструктура“, компанията предлага закупуването на електронни винетки онлайн, чрез платформата си Vinetki.bg, и в брой, чрез партньорската си мрежа. С официалния старт на електронната тол система компанията предоставя на своите клиенти модерно и високотехнологично решение за тол таксуване чрез платформата Tollpass.bg.

За компанията
Интелигентни трафик системи АД (ИТС) е национален доставчик за услуги за електронно таксуване на пътни такси - електронни винетки и тол такси.

С вече 5 години опит на българския пазар от началото на въвеждането от страна на българската държава на тази дейност и цифровизацията на пътното таксуване, ИТС затвърди своята водеща позиция на лидер в бранша, отговорен инвеститор и коректен работодател.

Описание на длъжността
Търсим креативен и адаптивен специалист за обслужване на клиенти, който проявява интерес към съвременните технологии и иновациите. В тази роля Вие ще носите отговорност за директната комуникация с клиенти, обработка на запитвания и предоставяне на полезна информация за услугите на компанията.

В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи на уважение и честност, които определят нашите действия и начин на общуване. Нашият екип насърчава служителите си към растеж и развитие, като предлага фирмено обучение и подкрепа с цел да се взимат правилните решения, които поставят клиента на първо място.

Отговорности
Управление на първоначалният контакт с клиентите на компанията.
Събиране на необходимата входна информация от клиента за разрешаване на поставените въпроси.
Предоставяне на адекватна, коректна и навременна информация по поставените от клиента въпроси.
Оценка на клиентското запитване за предприемане на действия свързани с директната обработка на  запитването или насочване към компетентните специалисти на компанията.
Провеждане на маркетинговата политика на компанията във връзка с предлагането на основните и съпътстващи услуги.
Сътрудничество и комуникация с мениджърски екип за установяване на правилен подход за конкретни казуси
Поддържане на документация за всяко обработено запитване, защитавайки поверителна и чувствителна информация
Работа със специализирани софтуерни продукти насочени към осигуряване и подпомагане на Вашите задължения.

Изисквания и квалификации
Умение за водене на диалог с цел извличане на необходимата информация за управление на контакта
Добра дикция и говорни умения
Мотивация и умение за усвояване на нови технологични знания в областта на предоставяните от компанията услуги
Отлични умения за работа по различни теми, организация и решаване на казуси
Организационни умения при управлението на информационни потоци, свързани с обработката на клиентски запитвания
Креативна и адаптивна личност, която умее да развива и поддържа положителни работни взаимоотношения
Отлична компютърна грамотност
Владеенето на английски език е задължително, както писмено, така и говоримо
Владеене на турски език е предимство
Предимство за заемана на позицията е опит  в обслужването на клиенти на телефонна линия.

Какво ви предлагаме
Лично и професионално израстване в модерна компания
Работа в мотивиран екип от специалисти в различни сфери
Подкрепящи колеги с дългогодишен професионален опит
Конкурентно заплащане

Ако желаете да работите в приятна атмосфера и да станете част от нашия усмихнат екип, не се колебайте и кандидатствайте сега! С одобрените кандидати ще се свържем лично.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със ЗЗЛД. Интелигентни трафик системи АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби