Специалист обслужване на банкомати

"ВИП Кеш Сълушънс" ЕАД е първата и най-голямата специализирана компания лидер в сферата на кеш мениджмънт услугите, която предоставя премиум ниво на обслужване и работи съгласно високи стандарти и утвърдени процедури. Организацията предлага уникални по рода си услуги в областта на транспорта, съхранението и обработката на ценни пратки.

Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното си развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти в Касов център в град София на позицията „Специалист обслужване на банкомати (АТМ устройства)“.

Основните отговорности на позицията са да:

  • Планира, организира и координира административните дейности по зареждане и проверяване на банкомати (АТМ устройства);

  • Комуникира с клиенти и партньори в отговор на възникнали запитвания;

  • Изготвя документация за извършваните операции при поддръжката на АТМ устройства;

  • Извършва счетоводни операции по отразяване на дейността;

  • Подготвя различни видове справки, отчети и ревизии.

Нашите изисквания:

  • Минимум средно образование. Икономическо образование ще се счита за предимство;

  • Опит в управлението на парични потоци;

  • Предишен опит или познания в областта на счетоводството ще се считат за сериозно предимство;

  • Отлична компютърна грамотност - MS Office и по-специално Excel;

  • Прецизност и точност при изпълнение на служебните задължения;

  • Умения за ефективна комуникация и добро управление на времето.

Ние предлагаме:

  • Много добро възнаграждение, обвързано с ангажираността;

  • Възможност за допълнително заплащане;

  • Ваучери за храна;

  • Включване в обучения за развитие на професионални умения;

  • Възможности за реализация и развитие в компания лидер на българския пазар;

  • Сменен режим на работа;

  • Прозрачност и коректност в работата и трудовите отношения.

Можете да кандидатствате, като изпратите актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани. Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на "ВИП Кеш Сълушънс" ЕАД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана