Специалист общи ремонти

АПЛЕОНА е една от най-иновативните Фасилити Мениджмънт компании и водещ доставчик на услуги за управление и поддръжка на активи в Европа. Със своите над 25 000 служители и представителства в повече от 35 държави, ние обединяваме силата на професионализма и десетилетия опит, при изграждането на най-добрите решения за клиентите си.
Във връзка с увеличаване обема на работа, АПЛЕОНА Ейч Ес Джи ЕООД търси да назначи за град Варна:
СПЕЦИАЛИСТ Общи ремонти
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Работи в тясно сътрудничество с мениджъра на обекта
• Ежедневно подава информация за напредъка и два пъти в месеца съставя списък с необходими материали за доставка
• Отговаря и изпълнява ремонта и поддръжката на сграден фонд: зидария, мазилки, изолации, шпакловки, боядисване, гипс картон, фаянс, теракота, гранитогрес, покривни конструкции, битум, ламарини и други.
• Участва при изготвяне на оферти за ремонт, реконструкции и изграждане на нови инсталации
ИЗИСКВАНИЯ:
• Подходящо образование
• Опит в изграждането, поддръжката и реконструкцията на сграден фонд
• Отговорност, прецизност, умение за работа в екип, самодисциплина
• Способност за вземане на бързи и адекватни решения и степенуване по важност на зададените цели
• Умения за работа с техническа документация
• Готовност за работа на смени
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Работа в екип от професионалисти
• Отлични условия на труд
• Перфектни трудови отношения
• Много добро възнаграждение
• Възможност за професионално развитие
Моля изпратете вашата автобиография като натиснете бутона Кандидатствай.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности