Специалист маркетинг и реклама

Няма описание

Бранд мениджмънт студио Pointless е компания насочена към създаване и управление на марки. За нас думите креативност, прецизност и ефективност са особено ценени. Нашият екип е отдаден на изкуството на рекламата и маркетинга.
Дейността ни е свързана с изготвяне на маркетинг стратегии, които развиват бранд идентичността и популярността, като увеличаваме разпознаваемостта на клиентската марка и нейния пазарен дял. Екипът ни има творчески подход към живота и черпи вдъхновение от дългогодишния си опит в сферата на маркетинга. Това ни позволява да създаваме креативни и детайлни рекламни стратегии, които Ви водят до успех.
Ако сте силно мотивирана личност, с добри комуникационни умения и желаете да се присъедините към професионална творческа атмосфера, Пойнтлес ще бъде място точно за Вас.
Специалист маркетинг и реклама в Пойнтлес има следните отговорности:
• Консултира потенциални клиенти за най-подходящите маркетингови решения, съобразно техните нужди
• Съгласува с печатници и технически лица качественото изпълнение на проектите
• Грижи се клиентите на компанията да получават най-високо ниво на обслужване и осигурява изпълнение на конкуренти цени
• Презентира решения и услуги на компанията пред потенциални клиенти
• Регистрира информация за всички водени търговски преговори и сключени сделки
• Изготвя търговски предложения и съпътстващи документи
Изиквания към позицията
• Отлични умения за комуникация и преговори
• Презентационни умения
• Шофьорска книжка- задължителна, активен шофьор
• Вътрешна мотивация за постигане на резултати
• Образователна степен минимум Бакалавър
• Опит на подобна позиция минимум 2 години
• Опит в работа в/с печатници и печатни материали се счита за плюс
• Добро владеене на английски език
• Умения за работа с Word, Excel,
• Да бъдете добър слушател (Ние слушаме внимателно нашите клиенти)
Ние предлагаме
• Приятелска и стимулираща работна среда
• Място, където можете да научите много
• Място, където можете да получите много, според Вашите постижения
• Среща с нови предизвикателства и възможност за растеж
• Възможност да работите рамо до рамо с топ специалисти в индустрията
Ако проявявате интерес към предложената позиция и отговаряте на посочените изисквания, можете да ни изпратите Ваша актуална автобиография и мотивационно писмо.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби