Специалист маркетинг и продажби

"Билборд" АД - лидер на пазара за външна реклама, широкоформатен дигитален печат, производство на рекламни материали, брандиране на превозни средства и др., обявява свободна позиция на длъжност: " Специалист маркетинг и продажби "
Изисквания към кандидата:
- Компютърна грамотност
- Положително отношение и желание за работа, умение за работа в екип
- Предишен опит в сферата е предимство
Основните задължения:
- Проучване на пазара за нови клиенти,
- Проучване на пазара за всички рекламни кампании в областта на външната реклама.
- Привличане на нови клиенти.
- Изготвяне на оферти.
- Запознаване на клиентите с новостите и възможностите на фирмата.
- Изясняване на изискванията и изготвяне на поръчка.
- Проследяване на изпълнението на поръчката.
- Комуникация с клиенти, по отношение на изпълнението на поръчката.
Какво предлагаме:
- Възможност за професионално обучение
- 5-дневна работна седмица
- Приятна работна среда и колектив
- Коректно отношение
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби