СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА

Няма описание

Фирма Анса Борима ООД е фирма произвеждаща телекомуникационно оборудване и компоненти от пластмаса, термореактивна пластмаса и метал, търси да назначи:
Специалист логистика
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Планира и организира оптимално доставката на продуктите от производителите;
2. Координира товаренето и превоза на стоки;
3. Координира и контролира работата на превозвачите;
4. Следи, анализира и оптимизира складовите наличности;
5. Разрешава казуси, възникнали в процеса на транспортиране на стоките;
6. Обобщава логистичната информация и подготвя справки за ръководството;
7. Предоставя информация и оказва съдействие на клиентите при възникване на проблеми;
8. Проявява максимална съобразителност и находчивост при организацията на транспорта и други логистични активности;
9.Изготвя периодични справки във връзка със следенето на товарите и да докладва на дилърите за движението им;
10.В хода на своята работа комуникира със служители от офиса (дилъри, транспорт, склад и др.); със служители на транспортни фирми – под изпълнители и др.;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Вид и равнище на образованието:
1.Висше образование - специалност Транспорт и логистика е предимство или др. подходящо.
2.Професионален опит - минимум стаж по специалността 1 година.
3.Специални умения - отлична компютърна грамотност, опит при работа със специализирани складово-счетоводни програми, много добри познания по английски език, италиански.
4.Личностни изисквания към изпълнителя - съобразителност, организираност и инициативност, умения за общуване, умения за работа в екип, лоялност и отговорно отношение към работата, гъвкаво мислене, концентрация и умение за бързо вземане на решения.
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
1. Работа в международна среда;
2. Отлични възможности за професионална реализация;
3. Добро заплащане и спазване на всички изисквания по кодекса на труда;
4. Постоянен трудов договор с фирма Анса Борима ООД, след преминал изпитателен период
Ако позицията представлява интерес моля изпращайте своята автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности