Специалист, качество

Няма описание

Стара Загора

Дружеството е с дълги традиции в производството на различни печатни платки. Във връзка с овакантяването на позицията "Специалист, контролни функции" търсим кандидати, отговарящи на нашите изисквания:
Изисквания:
• Висше образование - с предимство техническо образование;
• Владеене на английски език – на средно и по-високо ниво;
• Добри компютърни умения;
• Добри комуникативни умения, аналитично мислене.
Препоръчително:
• Опит в управление на качеството/анализ на данни;
• познания в областта на системата за управление на качеството, стандарти от серия ISO;
Отговорности:
• Изготвяне/анализиране на статистики за качеството на текущите проекти – съгласуване и въвеждане на коригиращи и превантивни мерки;
• Изработване и периодична актуализация на статистики, инструкции, планове за контрол и други документи;
• Въвеждане на нови методики/програми за проверка и контрол;
• Участие в нови проекти - изготвяне и следене на документи, статистики и превантивни мерки в областта на качеството;
Ако проявявате интерес към нашето предложение и отговаряте на изискванията, моля изпращайте актуална автобиография и снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
• Съгласно Общия Регламент за защита на личните данни, „ВЕАС България"ЕООД е Администратор на лични данни. Във връзка с изпълнение на изискванията на чл. 13 от Регламента, с подаването на кандидатурата си всеки кандидат е информиран и се съгласява със следното:
1. Целта на обработването, за което личните данни, посочени в приложените от кандидатите документи са предназначени е проверка на съответствието с условията (квалифликация, професионален опит и др.) за заемане на обявената свободна позиция и извършване на подбор за сключване на трудов договор с дружеството.
2. Администраторът декларира, че личните данни, получени с настоящето съгласие, няма да бъдат обработвани с други цели.
3. Срокът за съхранение на предоставените лични данни е до приключване на подбора по обявената позиция и сключване на трудов договор с избрания кандидат, но не повече от дванадесет месеца след изтичане на срока на настоящото обявление за свободна позиция.
4. След изтичане на този срок, личните данни, получени с настоящето съгласие, ще бъдат унищожени (хартиените носители чрез шредиране, а на техническия носител – чрез заличаване и изтриване на съответните файлове от компютрите на Дружеството.
5. Администраторът не извършва автоматизирано вземане на решения, включително профилиране, по отношение на лични данни.

Производство