Специалист изработка на реклами

Изисквания:
• Опит на подобна длъжност
• Умения за работа в екип;
• Отговорност, лоялност, самоконтрол и дисциплина;
• Умения за работа с различна ръчна и ел. техника.
• Креативност и инициативност
С предимство ще се разглеждат кандидати, които:
• Имат техническо образование;
• Познават използваните материали за рязане и печат;
• Притежават свидетелство за правоуправление на МПС и опит.
Отговорности:
• Изготвяне на табели, обемни букви и др рекламни материали;
• Монтаж със стълба или вишка
• Подържане на чиста и подредена работна среда;
• Опаковане, надписване и изпращане на пратки;
• Спомагателни дейности при различни етапи от печатният и монтажен процес;
Какво предлагаме:
• Постоянна работа с назначаване на трудов договор;
• Допълнително техническо обучение за повишаване на квалификацията;
• Динамична и съвременна работна среда;
• Отлични условия на труд в млад екип от професионалисти.
Моля, изпращайте своите документи: CV, портфолио и актуална снимка
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Поморие

Производство