Дзезов, Вражалски and Бърборков-2017 logo

Специалист "Инвеститорски контрол"

Групата Веолия е световен лидер в оптимизираното управление на ресурсите. Групата създава и предоставя  решения в три направления – вода, енергия и отпадъци, като така допринася за устойчивото развитие на обществата и индустриите. В България Групата е представена от  "Софийска вода" АД и „Веолия Енерджи България". "Софийска вода” АД осигурява услугите по водоснабдяване, канализация и пречистване на води в Столична община. Компанията е най-големият ВиК оператор на територията на България и първият с екологичен сертификат ЕМАS.Като част от групата на Веолия, ние от „Софийска вода“ се стремим да предоставяме иновативни и устойчиви решения и да бъдем еталон за екологична трансформация, която е в основата на Целта на Веолия.

Софийска вода” АД осигурява услугите по водоснабдяване, канализация и пречистване на води в Столична община. Компанията е най-големият ВиК оператор на територията на България и първият с екологичен сертификат ЕМАS.
Като част от групата на Веолия, ние от „Софийска вода“ се стремим да предоставяме иновативни и устойчиви решения и да бъдем еталон за екологична трансформация, която е в основата на Целта на Веолия.
С цел поддържане на високо качество на услугите ни, обявяваме свободна позиция в отдел "Строителен и инвеститорски контрол" за длъжността Специалист „Инвеститорски контрол“.
Функции и отговорности:

• Проверява и одобрява протоколите, издадени от фирмите контрагенти, извършващи поддръжка и ремонт на ВиК мрежата на територията на концесионната област;
• Осигурява пълното съответствие на представените за проверка протоколи с изискванията на съответните договори;
• Остойностява различни видове строително-монтажни работи /СМР/;
• Обработва и комплектува документацията за удържане на суми за причинени щети от трети страни;
• Изготвя справки, свързани с дейността на отдела;
• Сканира и класира екзекутиви за предаване на информация към ГИС.
Изисквания към кандидата:
• Завършено средно или висше техническо образование, профил ВиК е предимство;
• Опит в проектиране, строителство, надзор, експлоатация и/или поддръжка на ВиК системи;
• Много добро владеене на MS Office (Word, Excel);
• Организационни умения и умения за решаване на проблеми;
• Умения за ефективна комуникация и работа в екип.
Предимства:
• Добро познаване на технологията на ремонтната дейност по водопроводната и канализационната мрежа;
• Познаване на условията на действащите договори за аварийна поддръжка на ВиК мрежата.
За да кандидатствате, моля, изпратете актуална автобиография, посочвайки референтния номер на позицията.
Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществена връзка.
Всички предоставени лични данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор и ще се разглеждат при строга конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби