СПЕЦИАЛИСТ ФИНАНСОВ КОНТРОЛ

Ар енд Ди Сървисиз ООД е фирма, която изгражда и менажира центрове за провеждане на клинични изпитвания в държавни, общински и частни лечебни заведения. Ар енд Ди Сървисиз ООД има изградени над 50 центъра за провеждане на клинични изпитвания на територията на цялата страна. За офиса ни в гр. София, търсим Специалист финансов контрол на пълен работен ден.
Основни отговорности на длъжността:
• Поддържа пациентската база данни, свързана с дейността на дружеството в сферата на клиничните изпитвания.
• Води отчетност на пациентски визити при провежданите клинични изпитвания.
• Организира и осигурява правилното отчитане на паричните средства, събиране на вземания, извършване на плащания.
Изисквания към кандидата:
• Висше образование. Финансово-счетоводна специалност ще се счита за предимство.
• отлични компютърни умения (Интернет, Microsoft Office – EXCEL );
• възможност за работа в динамична среда;
• организиране и приоритизиране на задачите;
• добро владеене на английски език (устно и писмено);
• комуникативност, точност , прецизност;
• деен и инициативен, с много добри организационни умения;
• наличие на шофьорска книжка
Ние предлагаме:
• трудов договор на пълен работен ден;
• добро възнаграждение и отлични условия на труд;
• работа с млад и амбициозен екип в динамична среда;
• възможност за развитие;

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности