СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ – ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ

Няма описание

Фирма „ДИАНА” ООД търси да назначи за Център гуми, находящ се в гр. София, бул. Цариградско шосе 268:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
• Отлично владеене на английски език ;
• Висше образование ;
• Протърговски ориентирана личност;
• Изключително добри комуникативни, аналитични, презентационни и организационни умения;
• Добра компютърна грамотност (MS Office, Mozilla Firefox, Internet Explorer);
• Бързина, оперативност, съобразителност и изпълнителност;
• Умение за планиране и приоритизиране;
• Висока степен на отговорност, прецизност и дисциплинираност;
• Умения за работа в екип;
• Способност за генериране на иноваторски идеи в посока създаване и развитие на дългосрочни отношения с клиенти;
ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА
• Подпомага и съдейства на Ръководителя на търговския отдел, Управителя и персонала на фирмата във връзка с въпроси и задължения от компетенцията на Търговския отдел, касаеща доставките;
• Организира и заявява извършването на доставките на стоки;
• Комуникира със заводите производители на гуми и следи за условията по доставките;
• Извършва кореспонденцията с доставчиците на стоки и услуги чрез телефон, имейл или друг подходящ начин;
• Следи за спазване на поставените условия по изпълнението на договорите и доставките от заводите производители;
• Докладва на Управителя и Ръководителя на търговския отдел за изпълнението на търговските условия с доставчиците;
• Проверява издадените документи от доставчици и подава информация своевременно за плащанията към тях;
ПРЕДЛОЖЕНИЕ И ВЪЗМОЖНОСТИ
• Възможност да се присъедините към компания с история, традиции и отлична репутация и да работите при един от лидерите на пазара;
• Работа в екип, който цени Вашата индивидуалност
• Дългосрочно сътрудничество и развитие в компанията;
• Обучения за придобиване на специфични познания и умения в областта на търговията;
• Конкурентно възнаграждение и бонус при постигнати цели и добро изпълнение;
• Коректност в трудовите отношения.
КАНДИДАТСТВАНЕ
• Подробна автобиография на български език ;
• Актуална снимка;
• Телефон за обратна връзка.
Контакт ще бъде осъществен само с кандидати изцяло отговарящи на изискванията на позицията
Уведомяваме Ви, че данните които ни предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД, подлежат на специален режим на защита и ще бъдат използвани само за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби