Специалист доставки

Няма описание

„БИОВЕТ“ АД е водещ европейски производител на фуражни добавки, премикси, активни субстанции и готови лекарствени средства за лечение, профилактика и подобряване здравето и продуктивността на животните.
„БИОВЕТ“ АД може да се похвали с над 60 годишна история, съчетана с традиции в производството на продукти с приложение във ветеринарномедицинската практика. Днес продуктовото портфолио включва над 80 продукта, които се продават в повече от 80 страни в света.
Фирмата се стреми да съчетава традиции и новаторски дух, фокусирани върху едно пълноценно партньорство със всички свои клиенти.
Ние в „БИОВЕТ“ АД се развиваме динамично и иновативно.
За производствената ни площадка в гр. Разград, където работят висококвалифицирани работници и специалисти, търсим да назначим:
СПЕЦИАЛИСТ ДОСТАВКИ В ОТДЕЛ МТС
Основни задължения:
- Проучва, планира, организира и осъществява доставки на суровини и материали от България и чужбина
За заемане на длъжността е необходимо:
- Висше образование
- Опит на сходна позиция
- Умение за водене на търговски преговори
- Висока организираност и спазване на крайни срокове
- Умения за работа в екип и динамична среда
- Много добра компютърна грамотност
- Английски език на работно ниво
Ние предлагаме:
- Въвеждащо и надграждащо обучение
- Възможност за кариерно развитие
- Сигурна и постоянна работа
- Трудов договор с пълни осигуровки
- Добро възнаграждение и бонуси
- Различни социални придобивки – ваучери за храна, застраховка и др.
- Поемане на транспортните разходи на служителите, живеещи извън пределите на гр. Разград
- Периодични медицински прегледи.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас моля изпратете Вашата Автобиография и копие от документи за завършено образование до 01.08.2022 г. на адрес: “Биовет” АД - клон Разград, отдел “Човешки ресурси”, бул. Апр. въстание 68А, гр.Разград, п.к.7200 или онлайн чрез jobs.bg .
Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи. Всички документи ще бъдат разглеждани според изискванията на Закона за защита на личните данни и GDPR.

June 10th, 2022

София

Производство