СПЕЦИАЛИСТ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ и ТРЗ

С над 40 г. опит, Щайнер Електроник е един от най-големите производители на електроника в Европа. Компанията е фокусирана в осигуряване на по-добро и по-бързо производство на високо качествени монтирани печатни платки с добро съотношение цена/качество.Предлагани услуги: - Дизайн и разработка на гола печатна платка - Автоматичен повърхностен монтаж и Ръчен монтаж - Кабелна конфекция - Монтаж, тестване и сглобяване на цялостно изделие - Контрол - Автоматичен оптичен контрол (AOI) и тестване - функционални и вътрешносхемно - Осигуряване на качеството - ISO9001 и ISO14001 - Селективно лакиране - Антистатично производство (ESD)

ЩАЙНЕР ЕЛЕКТРОНИК
е голям производител на монтирани печатни платки с клиенти в цяла Европа.
Взаимната подкрепа, работата в екип и всеотдайното изпълнение на ангажиментите при нас се ценят високо.
Мотото на Щайнер Електроник ЕООД е "Успехът идва с успеха на нашите клиенти".
В тази връзка и с цел максимално бързото и качествено обслужване на нашите партньори и разширяване на производството ни, набираме служители за позиция Специалист човешки ресурси и ТРЗ.
ВАШИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организиране цялостната дейност, свързана с кадровата и социална политика във фирмата;
- Подбор и назначаване на персонала;
- Подготовка и оформяне на цялостната документация по назначаване, преназначаване и
освобождаване на персонала, регистриране на договори, изготвяне на длъжностни
характеристики;
- Изготвяне на щатно разписание и всички необходими справки, свързани с движението на
персонала;
- Разработване Правила за работна заплата и бонусна система ;
- Нормиране на труда;
- Изчислява заплатите на персонала и подава всички необходими декларации до НАП и НОИ;
- Изготвя УП 2 и УП 3;
НАШИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше икономическо образование;
- Опит на подобна позиция минимум 3 год.
- Отлична компютърна грамотност;
- Владеене на английски или немски език;
- Отлично познаване на нормативната уредба;
- Добри комукационни умения;
- Опит при работа ОМЕКС 2000 Заплати;
ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- внимание към детайлите;
- прецизност и точност;
ЩАЙНЕР ЕЛЕКТРОНИК ЕООД ПРЕДЛАГА:
- Регламентирано работно време;
- Атрактивно възнаграждение;
- Социални придобивки - ваучери за храна;
- Добри условия на работа;
- Работа в динамична среда от професионалисти;
- Сътрудничество с позитивен екип;
- Въвеждащо обучение;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ :
- Подробна автобиография;
- Актуална снимка;
- Копие на документ за завършено образование;
- Препоръки от предишни работодатели;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография,снимка и копие от дипломи за средно и висше образование.
МОЛЯ ИЗПРАЩАЙТЕ ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТИ.
Първоначалния подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати
Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Русе

Ремонтни и Монтажни дейности