Специалист ценообразуване, ПТО

”Променергомонтаж” АД търси да назначи:
"Специалист ценообразуване“
Описание и изисквания:
 Висше образование в областта на строителството;
 Опит на подобна позиция е предимство;
 Отлично познаване и работа с програмния продукт Building Manager и / или СЕК;
 Технически познания в областта на сградите, сградните системи и инсталации;
 Отлично познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на ценообразуване;
 Опит в изготвянето на КСС, анализи и разработване на анализни цени, технически предложения, ценови оферти;
 Отлична компютърна грамотност – работа с Excel, Word, Outlook и Project Manager;
 Много добри умения за разчитане на техническа документация, Autocad.
Необходими качества и длъжностни задължения:
 Организираност, оперативност, комуникативност, отговорност, изпълнителност и конфиденциалност;
 Умения за работа в динамична среда;
 Отговорност за спазване на трудовата и технологична дисциплина;
 Съблюдаване и спазване на фирмените стандарти за качество;
 Умения за работа в екип, поемане на отговорност, стриктност;
Основни отговорности и задължения:
 Изготвяне на документация и подготовка на оферти за участие в тръжни процедури по ЗОП, количествени сметки, в т.ч. анализи на единични цени;
 Ценообразуване на СМР и офериране;
 Анализ и изготвяне на подробни количествено-стойностни сметки;
 Проучване на цени, новости в строителните материали и нови технологии в областта на строителството;
 Подготовка на необходимата документация съгласно нормативната уредба в строителството;
 Изпълнява и други конкретно възложени задачи от ръководството, свързани с работата;
Необходими документи при кандидатстване:
 Автобиография;
 Копие от диплома за завършено образование и друга придобита допълнителна квалификация;
Фирмата предлага:
 Възможности за развитие;
 Дългосрочна кариера в компанията с утвърдени стандарти на работа;
 Конкурентно и сигурно заплащане, осигуровки, постоянен трудов договор;
 Отлични условия на труд;
 Сигурност на работното място, безопасна и комфортна среда.
 адрес на фирмата: гр. Пловдив, ул. ” Кукленско шосе” №40
 телефон за контакти: 032/397 210
Информацията, която предоставяте, ще се третира като поверителна и ще се администрира съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности