М М ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР ЕООД logo

Специалист Автомобилно застраховане

Няма описание

ММ ЗАСТРАХОВАТЕЛЕН БРОКЕР, като част от групата на MM GROUP, с основна дейност-посредничество при продажба на застрахователни продукти, консултации в областта на застраховането, търси да назначи служител на длъжност Специалист „ Автомобилно застраховане “
Задължения и отговорности :
• Проучване на застрахователния пазар и изготвяне на оферти
• Договаряне на условия и сключване на застрахователни полици
• Консултиране и обслужване на клиентите във фронт офиса
• Изготвяне на справки за изтичащи полици и поредни вноски
• Информиране на клиентите за изтичащи полици, падежи по дължими вноски и проследяване на плащанията
• Подновяване на застрахователните полици
Изисквания към кандидата:
• опит в застраховането / стаж минимум 2 години/
• отлична компютърна грамотност - MS Office, работа със специализиран софтуер
• отлично познаване на продуктите от Автомобилно застраховане на различните Застрахователни дружества
• отлично познаване на условията и спецификата при Застрахователните дружества на българския пазар
Нашите очаквания :
• стриктно спазване на поставените задачи и срокове
• отговорност и лоялност
• комуникативност; организираност; умения за работа в екип, енергичност
• да инициира и управлява продажбите и качеството на обслужването
• да отговаря за своевременно и точно изпълнение на поставените задачи и цели
Ние предлагаме:
• мотивиращо възнаграждение
• трудов договор с MM Застрахователен брокер EООД
• бонуси на база реализирани продажби
• бонуси във връзка отлично справяне с работния процес
• обучения за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещо развитие
• работа в млад екип
• допълнителни социални придобивки
Необходими документи:
• Автобиография със снимка
• Мотивационно писмо
Одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери