вчера

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ НА ПРОДАЖБИТЕ

Компанията ПРОФИ КРЕДИТ е част от международна финансова група Профиреал Груп, с повече от 20 години успешна история на европейския пазар. Компанията има представителства в Чехия, Словакия, Полша, България, Русия и Филипини. ПРОФИ КРЕДИТ България е вече 13 години на българския пазар и е сред ТОП компаниите в сферата на бързите потребителски кредити.Като част от международна финансова група, ПРОФИ КРЕДИТ е динамично развиваща се компания, която акцентира върху личното отношение към клиентите. Разполагаме с над 600 кредитни експерти, които са готови да посетят клиента в удобно за него време и място, за да му помогнат да избере най-изгодния за него кредит.

ПРОФИ КРЕДИТ България е част от международна финансова група Профиреал Груп, с представителства в Чехия, Полша, България, Русия и Филипини с над 20 години успешна история. В България компанията работи вече 15 години, като за този период се утвърждава, като един от безспорните лидери на българския финансов пазар в областта на потребителското кредитиране.

ПРОФИ КРЕДИТ България се стреми, освен непрекъснатото разширяване на продуктовото си портфолио, да предоставя високи стандарти на обслужване на своите клиенти, както и отлична работна среда за своите служители и сътрудници.

В отговор на постоянното развитие на компанията, търсим да назначим:

Изисквания:
- Икономическо или друго подходящо образование;
- Добри познания в областта на кредитния пазар;
- Опит в работа с бази данни;
- Способност за анализиране на информация;
- Много добри компютърни умения - MS Office (Excel, PowerPoint, Word);
- Добро владеене на английски език;
- Добри презентационни умения.

Специфични задължения:
- Анализира резултатите от продажбите на компанията;
- Активно участие в изготвяне на месечните планове за продажби;
- Обработване и систематизиране на данните за продажби;
- Изготвяне на предложения за оптимизиране на съществуващите репорти и създаване на нови такива, във връзка с нуждите на отдела;
- Участие в изготвянето на годишния план за продажби;
- Изготвяне на анализи за текущи активности и инициативи;
- Изготвяне на месечни репорти / справки за резултатите по съответни показатели, на ниво страна и за звената в търговската структура.

Ние Ви предлагаме:
- Фиксирано възнаграждение съобразено със стандартите в сектора;
- Много добър социален пакет;
- Система за бонусиране;
- Динамична работна среда;
- Работа по локални и международни проекти.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография, като посочите позицията, за която кандидатствате.

Изпратените от Вас данни ще бъдат разглеждани и съхранявани при стриктна конфиденциалност в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби