Специалист Администриране на застрахователни договори

Няма описание

FiHealth Застраховане e динамично развиваща се застрахователна компания. Част е от групата на Първа инвестиционна банка, един от лидерите на банковия пазар с повече от 25 годишна история.

FiHealth Застраховане се стреми да отговори на постоянно променящите се нужди и нарастващи очаквания на своите клиенти, като следи актуалните тенденции и непрекъснато инвестира в иновативни решения.

 Задължения и отговорности:

•    Изготвя застрахователни договори съобразно предоставените оферти към клиенти.
•    Въвеждане на сключените застрахователни договори в информационната система на дружеството.
 •   Работа със специализиран софтуер за обработка и съхранение на данни;
•    Последващо отразяване в информационната система на дружеството движението на служители (застраховани лица).
•    Изготвяне и изпращане на файл с  карти за новопостъпили служители.
•    Подаване на информация към счетоводството за издаване на сметки.

Изисквания към кандидатите:

  • Компютърни умения

  • Аналитични умения

  • Предишен опит на аналогична позиция се счита за предимство

  • Висше образование, релевантно на описанието на длъжността, се счита за предимство

Какво предлагаме:

  • Стимулиращо възнаграждение

  • Обучение

  • Работа в млад и динамичен екип

При интерес към позицията и желание за кандидатстване очакваме да изпратите необходимите документи (автобиография с актуална снимка).

Одобрените по документи кандидати ще получат обратна връзка и покана за интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности