КиК Текстилиен унд Нон-Фууд ЕООД logo

Специалист Административни дейности, отдел Продажби

KiK Textilien, един от десетте най-големи търговци на дребно в Германия, който притежава над 4.000 магазина в Европа,навлиза на българския пазар. С откриването на първия магазин KiK в Дюселдорф Гересхайм през 1994 г. се създава основата на един от най-успешните бизнеси в германската търговия. Успехът на KiK Textilien се основава на разработването на нов бизнес модел: текстил и нехранителни продукти на намалена цена. Качественият текстил на най-добри цени представлява основната дейност - 70% от асортимента - останалата част се допълва от нехранителни продукти. Над 26 000 служители в цяла Европа допринасят за икономическото развитие и успеха на KiK. В дългосрочен план KiK Textilien възнамерява да отвори още магазини в България и да достигне до 5000 клона в Европа.

KIK Textilien, един от десетте най-големи търговци на дребно в Германия, който притежава над 4 000 магазина в Европа, навлиза на българския пазар и отвори вече 32 магазина в страната. Над 26 000 служители в цяла Европа допринасят за икономическото развитие и успеха на KiК. В дългосрочен план KiК Textilien възнамерява да отвори още магазини в България и да достигне до 5000 клона в Европа.
За укрепване на нашия екип в Централата търсим да назначим Специалист Административни дейности в отдел "Продажби".
Търсите ново предизвикателство? Ние Ви предоставяме възможността да се развиете както индивидуално, така и работейки в колектив.
Какво Ви предлагаме:
- Възможност за професионално развитие в стабилна международна компания
- Атрактивно възнаграждение
- Отстъпки в магазина за служителите
- Ваучери за храна
Задължения и отговорности:
- Осъществяване административни дейности, свързани с дейността на отдел "Продажби";
- Изготвяне на справки, анализи, презентации и доклади;
- Извършване преводи;
- Осъществяване комуникация с филиалите на Дружеството;
- Оформяне на документи съобразно изискванията на KiK;
- Планиране и координиране срещи и срокове;
Квалификация:
- Завършено висше образование
- Предишен опит като административен специалист е желателен
- Много добро боравене с програмите на MS Office
- Отлични познания по немски език (min B2 - C1)
- Добри комуникативни умения
При интерес, моля изпратете автобиография на немски език с актуална снимка.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби