Спасител и обща поддръжка на хотелски басейн

Ем Си Инвест и част от Radis Group Corporation, която е създадена преди 15 години със седалище в Пловдив, България. Компанията специализира в изграждане и управление на хотелски комплекси  в сегмент среден и висок клас. Ние сме собственици и управляваме 5 хотела с повече от 500 стаи в различни краища на страната.През последните 10 години имаме дълбоки и трайни взаимотношения с водещите световни хотелски вериги, като управляваме нашите хотели по международни хотелски стандарти. Нашата основна цел е да постигнем последователен и устойчив растеж в хотелиерството на територията на страната.

Хотел "Алба" , Слънчев бряг, търси да назначи на трудов договор служител за позицията Спасител и обща поддръжка на хотелски басейн.
Основни задължения:
1. Спасява от удавяне и оказва първа помощ на туристите около басейна.
2. Наблюдава и предприема действия за превенция от удавяне или нараняване.
3. Поддържа чистотата на водата и басейна , отговаря за чистотата на площите около басейна.
4. Подрежда и поддържа чисти шезлонги, шалтета и чадъри.
5. Контролира химическия състав на водата.
Основни изисквания:
1. Заверено свидетелство за спасител.
Ние предлагаме:
1. Много добра работна заплата и трудов договор.
2. При добри резултати - бонуси.
3. Целодневно изхранване и нощувка в хотела.
4. Униформа.
Кандидатите да изпращат CV с актуална снимка , като отбелязват длъжността за която кандидатстват или референтния номер.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм