СПАСИТЕЛ БАСЕЙН

СПАСИТЕЛ БАСЕЙН в хотел "РИВА" – Слънчев бряг
Основни задължения:
• Осигурява безопасността на гостите на хотела;
• Да проверява годността на спасителния инвентар и състоянието на дъното в зоната за спасяване;
• По време на работа да наблюдава непрекъснато къпещите се, намиращи се в поверения му за охрана басейн, като има постоянна готовност за предприемане спасителна акция;
• Акуратно води дневник със замервания на водата в басейна;
• Следи ежедневно параметрите на водата да са в съответствие на законовите норми;
• Спазва трудовата дисциплина и установения в хотела ред;
• Дезинфикцира два пъти на ден шезлонгите и съоръженията на басейна;
• Подрежда шезлонгите на басейна
Изисквания към кандидатите:
• Завършен курс за спасители;
• Заверен здравен талон за 2022 год.
Компанията предлага:
• Настаняване или пътни разходи за кандидатите от района, храна;
• Трудов договор, атрактивна заплата
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат по специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.
Уведомяваме Ви, че Вашите данни ще бъдат съхранявани за срок от 1 година. Съгласно чл.17 от Регламент (ЕС) 2016/679 Вие имате право във всеки един момент преди изтичането на едногодишният срок да поискате от администратора да изтрие свързаните с Вас лични данни – правото „да бъдеш забравен“.
телефон за връзка: 0893 356 611 - Радка Байкова

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм